Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) la data de Mar Ian 11, 2011 1:49 pm

MarioX

(Yay ! My first real Rank) : Newbie
Banuiesc ca din moment ce sunt primul trebuie sa incep cu ceva in gen "Bine v-am gasit asta seara, cutare cutare , va sarut mana la toti , etc. etc." .ok ... trecem peste porcarii .. salut , sunt Mario ( e prenumele meu , nu sunt obsedat de SuperMario!) , am 16 ani , locuiesc in Orasul Mafiei (a.k.a. Piatra Neamt) si sunt incantat ca sunt primul fraier care face topic la sectiunea asta Smile))

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) la data de Mier Ian 12, 2011 2:33 am

Ice0Age

Administrator
Mane dar sa mai facut vreo 15 prezentari dar am sters eu categoria si am pus dinou Smile))

Vezi profilul utilizatorului http://blezingstar.forumw.biz

3 Bulangiule!>:P la data de Mier Ian 12, 2011 4:40 am

MarioX

Tu chiar trebuie sa imi strici distractiaa?Smile .... BULANGIULE >Razz Smile))Mad

4 Re: Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) la data de Lun Ian 17, 2011 9:46 am

geobecu

Bine Team gasit

5 Re: Sa ne prezentam ca la Holywood(Oooo!Oooo!) la data de Lun Ian 17, 2011 10:01 am

sasuke

Level 1 Member
MarioX cand mai apare Op ? chiar imi place traducerea pe care ai facuto la 482 Basketball

6 re : ................................ la data de Lun Ian 17, 2011 10:17 am

MarioX

nu cred ca vb serios avand in vedere ca am comiso rau , 4 greseli intrun singur sub ...

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum